email Laita viestiä

Ota yhteyttä ja mietitään yhdessä, miten voisimme parantaa talousasioitasi.

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Ota yhteyttä, niin kerromme sinulle miten autamme säästämään rahaa ja kehittämään liiketoimintaasi.

Pyydä tarjous tai lähetä yhteydenottopyyntö alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.




    Henkilöstö

    Veli-Matti Ollikainen

    Veli-Matti Ollikainen

    Toimitusjohtaja
    Email: veli-matti@talouspaja.fi
    Puhelin: 040 714 0980

    linkedin
    Henkilökuva

    Antti Ollakka

    Asiakaspäällikkö
    Email: antti@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 555 2496

    Henkilökuva

    Tomi Törmälä

    Asiakaspäällikkö
    Email: tomi@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 343 4654

    Henkilökuva

    Sanna Kojola

    Lakimies
    Email: sanna@talouspaja.fi
    Puhelin: 050 576 9594

    Henkilökuva

    Reeta Laitila

    Assistentti
    Email: reeta@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 779 0896

    Henkilökuva

    Eija Jylänki

    Kirjanpitäjä
    Email: eija@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 702 1223

    Henkilökuva

    Eija Siponen

    Kirjanpitäjä
    Email: eija.siponen@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 720 3021

    Henkilökuva

    Jussi Halttunen

    Kirjanpitäjä
    Email: jussi@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 702 1224

    Henkilökuva

    Kirsi Alatalo

    Kirjanpitäjä
    Email: kirsi@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 491 8542

    Henkilökuva

    Susanna Soudunsaari

    Palkanlaskija
    Email: susanna@talouspaja.fi
    Puhelin: 044 776 8297

    Loading
    Keskitä
    Liikennetiedot
    Pyöräillen
    Siirto

    Varaa maksuton neuvonta

    Jos päätät asioida meidän kanssamme, tiedät mitä saat. Otetaan yhdessä sika säkistä pöydälle maksuttomassa neuvontatapaamisessa.

    Yhteystiedot

    044 555 2496

    Rautatienkatu 34C LH 6, 90100 Oulu, Mettalankatu 1B, 92100 Raahe

    Talouspaja Oy2883355-7Oulu

    Jätä yhteydenottopyyntö

    Jätä yhteydenottopyyntö, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.





      Sulje

      Laita meille viestiä, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.