email Laita viestiä

Ota yhteyttä ja mietitään yhdessä, miten voisimme parantaa talousasioitasi.

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous

Ota yhteyttä, niin kerromme sinulle miten autamme säästämään rahaa ja kehittämään liiketoimintaasi.

Pyydä tarjous tai lähetä yhteydenottopyyntö alla olevalla lomakkeella ja palaamme asiaan mahdollisimman pian.




Henkilöstö

Veli-Matti Ollikainen

Veli-Matti Ollikainen

Toimitusjohtaja
Email: veli-matti@talouspaja.fi
Puhelin: 040 714 0980

linkedin
Henkilökuva

Henri Kylen

Asiakaspäällikkö
Email: henri@talouspaja.fi
Puhelin: 045 691 1017

Henkilökuva

Riitta Manninen

Kirjanpitäjä
Email: riitta@talouspaja.fi
Puhelin: 0447021222

Henkilökuva

Eija Jylänki

Kirjanpitäjä
Email: eija@talouspaja.fi
Puhelin: 0447021223

Henkilökuva

Eija Siponen

Kirjanpitäjä
Email: eija.siponen@talouspaja.fi
Puhelin: 0447203021

Henkilökuva

Tomi Törmälä

Asiakaspäällikkö
Email: tomi@talouspaja.fi
Puhelin: 0443434654

Henkilökuva

Jussi Halttunen

Kirjanpitäjä
Email: jussi@talouspaja.fi
Puhelin: 0447021224

Henkilökuva

Sanna Kojola

Lakimies
Email: sanna@talouspaja.fi
Puhelin: 0505769594

Henkilökuva

Heli Pasanen

Palkanlaskija
Email: heli@talouspaja.fi
Puhelin: 0444918085

Loading
Keskitä
Liikennetiedot
Pyöräillen
Siirto

Varaa maksuton neuvonta

Jos päätät asioida meidän kanssamme, tiedät mitä saat. Otetaan yhdessä sika säkistä pöydälle maksuttomassa neuvontatapaamisessa.

Yhteystiedot

045 691 1017

Tullivahdinkatu 1C1, 90120 Oulu

Talouspaja Oy2883355-7Oulu

Jätä yhteydenottopyyntö

Jätä yhteydenottopyyntö, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.





Sulje

Laita meille viestiä, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.